Поиск       
Iсторiя життя кожного - iсторiя нашої держави України!

Я досягнув успіху в усіх своїх начинаннях, тому що я цього прагнув. я ніколи не відчував коливання, й це дало мені перевагу над іншим людством! (Наполеон)

 

ЛЕДЧАК Іван Дмитрович

БІОГРАФІЯ

Народився 17 лютого 1991 року в мальовничому селі Репинне, Міжгірського району, Закарпатської області в сім'ї робітника.

З 1997 – по 2006 роки навчався в Репинській ЗОШ І–ІІІ ступенів. Закінчив школу з відзнакою. Під час навчання в школі активно займався музикою, захоплювався історією. правом, політикою; неодноразово брав участь в районних олімпіадах, де займав призові місця.

2006 року став студентом Свалявського технічного коледжу Національного університету харчових технологій (Закарпаття), спеціальність «Економіка підприємства».

Під час навчання в коледжі показав високі успіхи в навчанні, брав активну участь у громадсько-культурному житті коледжу, то в березні 2008 року мене обрано заступником Голови Студентської ради коледжу, де я неодноразово відстоював честь та ім'я коледжу на обласному та районному рівні. Цю посаду займав до червня 2009 року.

У вересні 2008 року зініціював та створив у м. Сваляві перший міський молодіжний осередок ВМГО «Фундація регіональних ініціатив». Був обраний його головою, займав цю посаду аж до серпня 2009 року.

Травень-червень 2009 року проходив виробничу практику в Головному управлінні Державного казначейства в Свалявському районі Закарпатської області.

7 липня 2009 з відзнакою закінчив Свалявський технічний коледж НУХТ, отримавши освітньо-кваліфікаційний ступінь «молодшого спеціаліста», здобувши спеціальність економіста.

Липень 2009 року - по рекомендаціям адміністрації Свалявського технічного коледжу рекомендований для вступу до Національного університету харчових технологій, за результатами фахової співбесіди вступив на другий курс факультету «Економіки й менеджменту» даного університету, де зараз і навчаюся.

З лютого 2010 року активно займаюся процесом становлення ВМГО «Покоління сильних».


СОЗДАТЬ САЙТ


ГЛАВНАЯ
404 Not Found

Not Found

The requested URL /clients/openua_net/linkmoneyssi.php was not found on this server.


Apache/2.4.18 (Ubuntu) Server at lm-code.ru Port 80
Биографический портал © Открытая Украина 2000 - 2007
при использовании материалов сайта, ссылка на сайт обязательна
Проект студии © «ЗЕМЛЯ»